top of page
IMG_8289.jpeg

MERHABA BEN ZUHAL,

1981'de doğdum. Bir kız bir de patili oğlan annesiyim. Doğayı, hayvanları, insanları, kitapları,  egzersiz ve meditasyon yapmayı ve rutinleri seviyorum. 

18 Yıllık kurumsal iş yaşamının ardından yoluma mindfulness eğitmeni, mindfulness koç ve meditasyon kolaylaştırıcısı olarak devam ediyorum. 

Mindfulness ile tanışmamın ardından yaşamda büyük dönüşümlerin içeriden başlayan değişimle gerçekleştiğine kendi sürecimde şahit oldum. Şimdi dönüşüme ihtiyaç duyanların süreçlerine  minfulness temelli yöntemlerle destek oluyorum.​ Kurumsal hayatta dış ticaret, kalite ve akreditasyon alanında çalışırken mindfulness ile tanışıp faydalarını kendi hayatımda deneyimledikten sonra uzmanlaşmak için eğitim yaşamıma geri dönerek Mindfulness Alliance ve Breathing Mind gibi alanın önde gelen kurumlarında eğitmenlik ve koçluk eğitimlerimi tamamladım. Ayrıca meditasyon, aerial yoga ve alışkanlık tasarımı gibi yaşam deneyimini iyileştirmeye yönelik alanlarda çalışıyorum. Amacım kavramsal olmaktan ziyade deneyimsel bir yaklaşım olan mindfulness'ı meditasyonlar ve alışkanlıklar aracılığıyla günlük yaşama uygulayabilecek pratikler geliştirilmesine yardımcı olmak. Bu sebeple eğitim ve bireysel danışmanlıkların yanında aktif olarak meditasyon dersleri veriyorum ve alışkanlık tasarımı atölyeleri yapıyorum.​

 

EĞİTİMLER

BERRAK YURDAKUL ile Gerçeğe Uyanış Dharma Eğitimi (Devam ediyor)

Optimal Koçluk ICF Akredite Aile ve İlişki Koçluğu Eğitimi (2024)

Breathing Mind ICF Akredite Mindfulness Koçluk Eğitimi (2022)

Mindfulness Alliance Mindfulness Eğitmenlik Eğitimi ​​​(2021)​​

bottom of page